הטירוף הכי גדול בשנה נגמר בעוד

החלפות והחזרות

מדיניות החלפה או החזרה

 

אנחנו מקוות שאהבת את הפריטים שקנית, אבל אם מכל סיבה שהיא אינך שלם/ה עם הרכישה – אין בעיה.

ניתן להחליף או להחזיר אלינו כל פריט בכפוף לתנאים הבאים:

החזרת פריטים תעשה עד 14 יום מיום קבלת הפריט.

שלחו אלינו מייל לכתובת: yrozmarin@gmail.com

עם מספר ההזמנה, פרטי הפריט שברצונך להחליף/להחזיר וסיבת ההחלפה

החלפות

החזרה או החלפה של פריט תתבצע תוך 14 ימים מיום הקניה במידה והפריט לא נלבש/ כובס, הפריט הוחזר בשלמותו ובאריזתו המקורית. שליחת הפריט אל הסטודיו תתבצע בדואר רשום על חשבון השולח ובאריזתו המקורית. ניתן להגיע לסטודיו בתיאום מראש או לתאם ולהחליף באחד הירידים ברחבי הארץ (בתוך 14 יום מיום הקנייה) מידע על  ירידים בדף הפייסבוק.
 פריטים אשר נקנו במבצע ניתן להחליף עד שבוע מיום הקנייה או לפי ההוראות הרלוונטיות למבצע הספציפי במידה והן שונות ממדיניות זו.

החזר כספי

ניתן להחזיר את המוצר במידה ולא היה בשימוש ולקבל החזר כספי בניכוי דמי המשלוח ו 5% ממחיר הפריט (עפ"י תקנות התמ"ת) הזיכוי יבוצע באותו האופן בה בוצעה הרכישה. במידה ואת מעוניינת בהחזר כספי יש ליצור קשר ולשלוח את המוצר חזרה בדואר רשום בתוך 3 ימי עסקים מיום קבלתו ובאריזתו המקורית. יש לצרף את החשבונית, שם מלא ומספר טלפון. פריטים אשר נקנו במבצע ניתן להחליף עד שבוע מיום הקנייה, לא יזוכו דמי המשלוח אשר שולמו.

פריטים אשר יוחזרו ללא פרטי התקשרות לא יטופלו.

בכל שאלה ניתן לפנות במייל

yrozmarin@gmail.com

או בטלפון / וואטסאפ 052-5672984

כל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף לכך שהלקוח יחזיר את המוצר על חשבונו, באריזתו המקורית, עם טיקט מחובר לפריט, מבלי שנעשה בו שימוש ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.